#90днівПишиСильно | Один із щоденних ритуалів

Одна із складових щасливої людини – знайти себе в професії: працювати і насолоджуватися від результатів своєї роботи. Я з упевненістю можу сказати, що в цьому значенні я – людина щаслива, бо знайшла ту професіональну нішу, де відчуваю себе, як риба у воді.

Я – психолог. І щоб зробити себе ще більш щасливішою, кожного дня я маю особливий ритуал – промовляю зранку афірмації. Це такі короткі речення, в котрих закладені мої бажання. Наприклад, «я маю відмінне здоров’я», або, «я добре говорю англійською», або, «у мене є власний дім, в якому я мешкаю разом зі своєю родиною» і т.д. Можна говорити все, чого ти собі бажаєш. Найголовніше: афірмації мають бути в теперішньому часі (наче воно вже в тебе є: і здоров’я ти зараз маєш відмінне, і говориш ти вже англійською краще від самих англійців, і живеш ти у своєму домі). З часом ці «слова» стають реальністю. Бо всі ми знаємо, що думки матеріальні, так само як і слова, котрі ми говоримо.

Маю надію, що мій щоденний ритуал стане ритуалом іще для когось. Бо афірмації діють. Я сама впевнилася в цьому.

І, звичайно, тепер моїм щоденним ритуалом на 90 днів став марафон #90днівПишиСильно.

 

Автор: Багіра Ожеховська.

 

Творіть, пишіть, любіть.

З повагою до вас,

Ваша Божеховчік!


Fatal error: Call to undefined function the_post_navigation() in /home/first10/bozhehovchik.com.ua/www/wp-content/themes/easyblog/single.php on line 23