Про мене

DSC_0605

Вітаю тебе!

Хочу поділитися з тобою часточкою свого життя, своєї історії.

Народилася я в місті Верхньодніпровськ (хоча в свідоцтві записали Вільногірськ) славетного 30 жовтня. Жінки намагаються не викривати велику таємницю – рік свого народження. Я – жінка. Й теж маю цю таємницю. Але не тому, що боюся своїх років. Вважаю, що вік – це стереотипність. Від цифр мудрості не додається.

До школи я жила в селі Бикове. Це були прекрасні, майже безтурботні роки. А потім батьки розлучилися – й ми з мамою переїхали до м. П’ятихаток, де я прожила десять років і закінчила школу (навідмінно). Потім вступила до Криворізького державного педагогічного університету. Отримала спеціальність філолога. Закінчивши Криворізький національний університет, почала працювати за другою спеціальністю: психологом. Працювала спочатку в смт Солоному в школі, потім – у Дніпропетровському регіональному центрі професійно-технічної освіти (м. Дніпро). Також маю досвід часної практики. Але все-таки тяготію до літератури.

Через цю любов до слова частенько (а хотілося б частіше) організовую літ.вечори, конкурси, курси тощо. Тобто, займаюся активно літературною діяльністю.

Є засновником та головним редактором журналу про мистецтво “Десята Муза”, автор збірки віршів “Пентаграмма в проводах” (2015). Друкувалася в журналі “Бродячий заяц” (СПб, 2012), “Літера_Днєпр” (Дніпро, 2013), “Родная земля” (Самара), “Скіфія” (Канів), “Склянка часу” (Канів) та ін.

Творіть, пишіть, любіть.

З повагою до вас,

Ваша Божеховчік!

cropped-stockxpertcom_id6463641_size4.jpgcropped-stockxpertcom_id6463641_size41.jpg

2 thoughts on “Про мене

  1. Доброго дня, Ірино Іванівно! На жаль, не можу прийти на вашу зустріч, бо я зараз за кордоном. Напишіть мені на ел.адресу bagira-09@ukr.net, я вам вишлю номера телефонів кількох талановитих поетів, котрі з радістю прийдуть на зустріч. Дякую.
    З повагою до Вас, Багіра Ожеховська.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>